Hair Clinic Prive

Przeszczep Brwi

Przeszczep brwi metodą FUE

Może być wykonywany u mężczyzn i kobiet w każdym wieku, choć większość zabiegów odtworzenia brwi dotyczy kobiet w wieku 30-50 lat. Przeszczep brwi, wykonywany techniką FUE, jest w tych przypadkach metodą z wyboru; ta minimalnie inwazyjna metoda może być wykonywana przy użyciu mikronarzędzi, aby uniknąć usuwania tkanki i późniejszego bliznowacenia skóry, w przeciwieństwie do starych techniki FUT czy Strip.

W metodzie FUE mieszki włosowe są pobierane w postaci pojedynczych przeszczepów o wielkości 0,5-0,7 mm z tyłu i boków głowy, a następnie umieszczane w miejscach ubytków we wcześniej przygotowanych mikrokanałach.

Cała procedura jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym.

przeczep brwi FUE hairClinicPrivepl, Fue Eyebrow Transplant
Przeszczep włosów metodą FUE

Jak wygląda zabieg metodą FUE?

Projekt bez tytułu (46)
Konsultacja medyczna

Konsultacja medyczna

2
Znieczulenie miejscowe

Znieczulenie miejscowe

3
Pobieranie włosów dawców

Pobieranie włosów dawców

4
Przygotowanie jednostek folikularnych

Przygotowanie jednostek folikularnych

1
Wszczepienie Graftów

Wszczepienie Graftów

Projekt bez tytułu (47)
Procedura po przeszczepie

Procedura po przeszczepie

gojenie okolicy dawcy , po przeszczepie włosów metoda FUE w Gdańsku w HairClinicPrive.pl
0

BRAK BLIZN

często pytacie

Jak wygląda miejsce pobrania przeszczepu włosów po zagojeniu?

W metodzie FUE nie usuwa się pasm; każdy mieszek włosowy jest natomiast usuwany za pomocą maleńkiego, okrągłego nakłucia chirurgicznego. Oznacza to, że nie ma liniowej blizny, a pacjenci mogą zazwyczaj ścinać włosy tak krótko, jak chcą, bez większego kosmetycznego wpływu na obszar dawczy, o ile całkowita liczba jednostek mieszkowych jest ograniczona. Ale czy to oznacza brak jakichkolwiek blizn? Niestety, nie ma magicznej formuły, ponieważ im więcej włosów zostanie usuniętych z obszaru dawczego, tym bardziej prawdopodobne jest, że blizny staną się widoczne, nawet w przypadku FUE. Istnieją więc ograniczenia co do tego, co można usunąć podczas każdej procedury, takie jak stosowanie większych stempli lub usunięcie dwóch sąsiadujących jednostek mieszkowych podczas tej samej procedury, aby zapobiec powstawaniu pustych przestrzeni.

Pytania dotyczące FUE

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące FUE i przeszczepu włosów w szerszym zakresie, zachęcamy do przeczytania naszego bloga

O nas

dr Mariana Myslovych

Dermatolog, trycholog. Dr Mariana jest transplantologiem włosów z 7-letnim doświadczeniem w przeszczepach włosów. Wykonała kilkaset zabiegów transplantacji, dzięki którym nabrała niezbędnego doświadczenia i wprawy. Dzięki europejskiemu podejściu do takich spraw linia włosów czy ich gęstość, możesz być pewny / pewna zawsze naturalnego wyglądu który dla nas jest najważniejszy!

Należy zauważyć, że często naturalność włosów jest pomijana w klinikach tureckich a ma to bardzo duże znaczenie dla polskich i europejskich klientów. 

Ekspert w dziedzinie transplantacji włosów

Dr Mariana i jego zespół ekspertów z pewnością zastosuje idealną metodę i najnowszą technologię, aby przeszczep włosów zakończył się sukcesem i wyglądał naturalnie.

Trycholog

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu wypadania włosów.
Członek Stowarzyszenia Trychologów Ukrainy.

Dermatolog

W 2011 roku uzyskała certyfikat w zakresie "Dermatowenerologii". Jest członkiem Ogólnoukraińskiego Stowarzyszenia Dermatologów.

Dr Mariana Myslovych

Transplantolog włosó

permanent make up secialist working at FUE EYEBROW TRANSPLANT

Specjalista ds. makijażu permanentnego

Gwarancja naturalnego wyglądu

Pracując ze specjalistą od makijażu permanentnego nad znalezieniem odpowiedniego kształtu przyszłych brwi, możemy sprawić, że powrócą one do swojego naturalnego wyglądu i kształtu.

Oto kilka przykładów zastosowania makijażu permanentnego:

Przeszczep włosów do brwi przed i po

Przygotowanie do zabiegu FUE

O nas

Hair Clinic

Istniejemy od 2012 roku. Mieścimy się w samym centrum Starego Miasta w Gdańska. Dysponujemy nowoczesnymi gabinetami zabiegowymi wyposażonymi we wszelkie udogodnienia poprawiające komfort Twojego postępowania. Nasza lokalizacja sprawi, że zabieg przeszczepu włosów będzie komfortowy, bez konieczności spędzania wielu godzin na podróżach do odległych krajów, takich jak Turcja.

W Europie

Bezpieczne zabiegi

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Znajdujemy się zaledwie godzinę drogi od Ciebie.

Z większości europejskich stolic można do nas dolecieć samolotem w około godzinę.

15 minut od lotniska

Kilkanaście hoteli i bookingów w okolicy 100 m.

Transfer z lotniska wliczony w cenę

Odbierzemy Cię z lotniska / dworca i zawieziemy do kliniki. Po zabiegu odwieziemy.

Doskonała lokalizacja turystyczna

Gdańsk to historyczne miasto nad morzem z bogatą listą atrakcji. Jest wspaniałym celem podróży turystycznych.

FUE

Najbardziej zaawansowane techniki przeszczepiania włosów

NA CZYM POLEGA TECHNIKA FUE?

Fue to technika przeszczepiania włosów, która została opracowana podczas wprowadzania nowoczesnych technologii implantacji włosów i umożliwia przeszczepianie włosów w sposób praktycznie niemożliwy do zidentyfikowania i charakteryzujący się dużą intensywnością.

NA CZYM POLEGA TECHNIKA DHI?

Bezpośrednia implantacja włosów (DHI), znana również jako przeszczep włosów bez golenia, to najbardziej zaawansowana technika przeszczepiania włosów. DHI zapewnia pełną i całkowitą kontrolę nad kątem, kierunkiem i głębokością implantacji poszczególnych mieszków włosowych, dzięki czemu efekt końcowy zawsze wygląda tak naturalnie, jak to tylko możliwe.

Jakie są różnice między technikami przeszczepu włosów Fue i DHI?

-Technika DHI daje nam możliwość umieszczania włosów bez uszkadzania mieszków włosowych.
-Technika Fue może być stosowana na większych powierzchniach, natomiast technika DHI może być stosowana częściej i intensywniej.
-Chociaż metoda Fue i metoda DHI są w zasadzie podobne, w metodzie DHI używa się pióra Choi, a w metodzie Fue specjalnych końcówek do nakłuwania.
-Ponieważ w metodzie DHI stosuje się indywidualne sadzenie za pomocą pióra, proces sadzenia trwa dłużej niż w przypadku metody Fue.
-Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, aby zdecydować, która technika jest bardziej odpowiednia dla Twoich oczekiwań.

Jaką metodę powinieneś wybrać dla siebie?

Metodę wybiera lekarz transplantolog w oparciu o twoje indywidualne potrzeby, ilość graftów czy jakoś obrazu dawczego z którego będą pobierane włosy.

Zawsze zaufaj specjaliście.

choi pen for DHI technique of hair transplantation
sapphire-blade-FUE-hair-transplant

sapphire fue

Przeszczep włosów Sapphire FUE

Metoda Follicular Unit Extraction (FUE) jest jedną z najnowocześniejszych i najszerzej stosowanych technik przeszczepu włosów, która zapewnia naturalnie wyglądające rezultaty. Ostatnio poszła ona o krok dalej dzięki zastosowaniu ostrzy szafirowych. Metoda FUE z ostrzami szafirowymi nie jest nową techniką, lecz raczej innowacją w już niezawodnym procesie.

Sapphire FUE kontra klasyczne FUE

Różnica pomiędzy Sapphire FUE a Classic FUE dotyczy otwarcia mikrokanałów.

Przeszczepy FUE Sapphire są wykonywane przy użyciu ostrzy wykonanych z kamienia szlachetnego zwanego szafirem, zamiast ostrzy stalowych stosowanych w zwykłych przeszczepach FUE. Ostrza szafirowe są szczególnie przydatne przy wykonywaniu nacięć w miejscu biorczym. Ostrza są zaprojektowane tak, aby zminimalizować tworzenie się strupów i przyspieszyć proces gojenia się ran poprzez otwarcie mniejszych mikrokanałów w miejscu biorczym do przeszczepu włosów.

Sapphire FUE

Cennik przeszczepów włosów metodą FUE

Najlepsze Ceny

Dokładne ceny będą dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, poniżej podajemy najdokładniejsze możliwe ceny bez przeprowadzenia konsultacji.

Termin "graft" w powszechnym użyciu jest synonimem mieszka włosowego, z którego wyrastają trzony włosów. Graft można zazwyczaj podzielić na pojedynczy i wielokrotny (ten ostatni zawiera 2-4 łodygi włosa).

Jeden graft to najczęściej 1-4 włosów.

CENA PRZESZCZEP BRWI FUE

przeszczep włosów na raty

Wszystkie zabiegi przeszczepu włosów dostępne są w płatności ratalnej.

Zapytaj kosultanta o szczegóły

Zacznij teraz

Konsultacja i wycena w trzech prostych krokach

Dr Marianna jak i jej zespół doświadczonych pielęgniarek łączy swoje umiejętności z najbardziej nowoczesnymi technologiami, którym mogą zaufać wszyscy nasi klienci. Dzięki temu możemy zapewnić niesamowicie naturalne rezultaty odrastania włosów którymi będziesz mógł się cieszyć na zawsze!

1. Wyślij zdjęcia swoich włosów

Prześlij kilka zdjęć typu selfie przedstawiających określone rejony głowy.

2. Otrzymaj wycenę

Poznaj dokładna opartą o realne możliwości okolicy dawczej.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

3. Uzyskaj informacje o swojej podróży

Pomożemy Ci w ewentualnym zakwaterowaniem na noc. Odbierzemy i zawieziemy na dworzec czy lotnisko.

Chętnie się z Tobą skontaktujemy

Rezerwacja konsultacji

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące ceny i liczby graftów potrzebnych do wykonania zabiegu zostaną przedstawione po pierwszej konsultacji z naszym wykwalifikowanym specjalistą.

Zarezerwuj teraz