Hair Clinic Prive

Przeszczep Włosów DHI

(Direct Hair Transplant) metoda

Bezpośrednia implantacja włosów (DHI) jest modyfikacją techniki FUE. W metodzie FUE chirurg ręcznie wycina kanały w skórze głowy przed wszczepieniem mieszków włosowych. Podczas zabiegu DHI używa się specjalistycznego narzędzia w kształcie pióra, które umożliwia wykonanie obu tych czynności jednocześnie.

Przeszczep włosów DHI

Jak wygląda procedura DHI?

hair transplant ,follicular hair ,hair transplant cost ,turkish hair transplant ,fue hair transplant ,hair restoration ,beard transplant , ,turkish hair transplant cost ,eyebrow transplant ,hair transplant near me ,hair clinic ,h?r transplantation ,hair replacement ,hair transplant clinic ,hair transplant price ,dhi hair transplant ,hairline surgery ,hair replacement for men ,fue surgery ,
Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarskie

2
Znieczulenie miejscowe

Znieczulenie miejscowe

collection of donor hair grafts prior to the hair transplantation procedure at the hair transplantation clinic in gdansk poland
Wyciąganie włosów dawcy

Wyciąganie włosów dawcy

4
Przygotowanie jednostek folikularnych

Przygotowanie jednostek folikularnych

5
Implementacja graftów

Implementacja graftów

6
Procedura po przeszczepie

Procedura po przeszczepie

O nas

dr Mariana Myslovych

Dermatolog, trycholog. Dr Mariana to transplantolog z 8-letnim doświadczeniem w przeszczepach włosów. Wykonała ponad tysiąc zabiegów transplantacyjnych, dzięki którym zdobyła niezbędne doświadczenie i biegłość. Członek The European Hair Research Society Dzięki jej europejskiemu podejściu do takich spraw jak linia włosów czy gęstość włosów, możecie być Państwo pewni/pewne zawsze naturalnego wyglądu, który dla nas jest najważniejszy!

Należy zaznaczyć, że naturalność włosów jest często pomijana w tureckich klinikach, a jest to bardzo ważne dla polskich i europejskich klientów. 

Ekspert w dziedzinie transplantacji włosów

Dr Mariana i jej zespół ekspertów z pewnością wykorzystają idealną metodę i najnowszą technologię, aby przeszczep włosów spełnił Twoje oczekiwania.

Trycholog

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu wypadania włosów.
Członek Stowarzyszenia Trichologów Ukrainy.

Chirurg i dermatolog

W 2011 roku uzyskała certyfikat w zakresie "Dermatovenereologii". Jest członkiem Ogólnoukraińskiego Stowarzyszenia Dermatologów.

Dr Mariana Myslovych

Transplantolog włosów

Przed i po przeszczepie włosów metodą FUE

O nas

Hair Clinic

Istniejemy od 2012 roku. Mieścimy się w samym centrum Starego Miasta w Gdańska. Dysponujemy nowoczesnymi gabinetami zabiegowymi wyposażonymi we wszelkie udogodnienia poprawiające komfort Twojego postępowania. Nasza lokalizacja sprawi, że zabieg przeszczepu włosów będzie komfortowy, bez konieczności spędzania wielu godzin na podróżach do odległych krajów, takich jak Turcja.

W Polsce.

Lokalnie bez dalekich podróży

15 minut od lotniska

Kilkanaście hoteli i bookingów w okolicy 100 m.

Transfer z lotniska wliczony w cenę

Odbierzemy Cię z lotniska / dworca i zawieziemy do kliniki. Po zabiegu odwieziemy.

Doskonała lokalizacja turystyczna

Gdańsk to historyczne miasto nad morzem z bogatą listą atrakcji. Jest wspaniałym celem podróży turystycznych.

gojenie okolicy dawcy , po przeszczepie włosów metoda FUE w Gdańsku w HairClinicPrive.pl
0

BRAK BLIZN

często pytacie

Jak wygląda miejsce pobrania przeszczepu włosów po zagojeniu?

W metodzie FUE nie usuwa się pasm; każdy mieszek włosowy jest natomiast usuwany za pomocą maleńkiego, okrągłego nakłucia chirurgicznego. Oznacza to, że nie ma liniowej blizny, a pacjenci mogą zazwyczaj ścinać włosy tak krótko, jak chcą, bez większego kosmetycznego wpływu na obszar dawczy, o ile całkowita liczba jednostek mieszkowych jest ograniczona. Ale czy to oznacza brak jakichkolwiek blizn? Niestety, nie ma magicznej formuły, ponieważ im więcej włosów zostanie usuniętych z obszaru dawczego, tym bardziej prawdopodobne jest, że blizny staną się widoczne, nawet w przypadku FUE. Istnieją więc ograniczenia co do tego, co można usunąć podczas każdej procedury, takie jak stosowanie większych stempli lub usunięcie dwóch sąsiadujących jednostek mieszkowych podczas tej samej procedury, aby zapobiec powstawaniu pustych przestrzeni.

Przygotowanie do przeszczepu włosów DHI

Po zabiegu przeszczepu włosów DHI

Metoda DHI - pytania

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące FUE i przeszczepu włosów w ogóle, zachęcamy do przeczytania naszego bloga

sapphire-blade-FUE-hair-transplant

sapphire fue

Przeszczep włosów Sapphire FUE

Metoda Follicular Unit Extraction (FUE) jest jedną z najnowocześniejszych i najszerzej stosowanych technik przeszczepu włosów, która zapewnia naturalnie wyglądające rezultaty. Ostatnio poszła ona o krok dalej dzięki zastosowaniu ostrzy szafirowych. Metoda FUE z ostrzami szafirowymi nie jest nową techniką, lecz raczej innowacją w już niezawodnym procesie.

Sapphire FUE kontra klasyczne FUE

Różnica pomiędzy Sapphire FUE a Classic FUE dotyczy otwarcia mikrokanałów.

Przeszczepy FUE Sapphire są wykonywane przy użyciu ostrzy wykonanych z kamienia szlachetnego zwanego szafirem, zamiast ostrzy stalowych stosowanych w zwykłych przeszczepach FUE. Ostrza szafirowe są szczególnie przydatne przy wykonywaniu nacięć w miejscu biorczym. Ostrza są zaprojektowane tak, aby zminimalizować tworzenie się strupów i przyspieszyć proces gojenia się ran poprzez otwarcie mniejszych mikrokanałów w miejscu biorczym do przeszczepu włosów.

Sapphire FUE

FUE

Najbardziej zaawansowane techniki przeszczepiania włosów

NA CZYM POLEGA TECHNIKA FUE?

Fue to technika przeszczepiania włosów, która została opracowana podczas wprowadzania nowoczesnych technologii implantacji włosów i umożliwia przeszczepianie włosów w sposób praktycznie niemożliwy do zidentyfikowania i charakteryzujący się dużą intensywnością.

NA CZYM POLEGA TECHNIKA DHI?

Bezpośrednia implantacja włosów (DHI), znana również jako przeszczep włosów bez golenia, to najbardziej zaawansowana technika przeszczepiania włosów. DHI zapewnia pełną i całkowitą kontrolę nad kątem, kierunkiem i głębokością implantacji poszczególnych mieszków włosowych, dzięki czemu efekt końcowy zawsze wygląda tak naturalnie, jak to tylko możliwe.

Jakie są różnice między technikami przeszczepu włosów Fue i DHI?

-Technika DHI daje nam możliwość umieszczania włosów bez uszkadzania mieszków włosowych.
-Technika Fue może być stosowana na większych powierzchniach, natomiast technika DHI może być stosowana częściej i intensywniej.
-Chociaż metoda Fue i metoda DHI są w zasadzie podobne, w metodzie DHI używa się pióra Choi, a w metodzie Fue specjalnych końcówek do nakłuwania.
-Ponieważ w metodzie DHI stosuje się indywidualne sadzenie za pomocą pióra, proces sadzenia trwa dłużej niż w przypadku metody Fue.
-Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, aby zdecydować, która technika jest bardziej odpowiednia dla Twoich oczekiwań.

Jaką metodę powinieneś wybrać dla siebie?

Metodę wybiera lekarz transplantolog w oparciu o twoje indywidualne potrzeby, ilość graftów czy jakoś obrazu dawczego z którego będą pobierane włosy.

Zawsze zaufaj specjaliście.

choi pen for DHI technique of hair transplantation

Cennik przeszczepów włosów metodą FUE

Najlepsze Ceny

Dokładne ceny będą dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, poniżej podajemy najdokładniejsze możliwe ceny bez przeprowadzenia konsultacji.

Termin "graft" w powszechnym użyciu jest synonimem mieszka włosowego, z którego wyrastają trzony włosów. Graft można zazwyczaj podzielić na pojedynczy i wielokrotny (ten ostatni zawiera 2-4 łodygi włosa).

Jeden graft to najczęściej 1-4 włosów.

CENA PRZESZCZEPU WŁOSÓW DHI

przeszczep włosów na raty

Wszystkie zabiegi przeszczepu włosów dostępne są w płatności ratalnej.

Zapytaj kosultanta o szczegóły

Zacznij teraz

Konsultacja i wycena w trzech prostych krokach

Dr Marianna jak i jej zespół doświadczonych pielęgniarek łączy swoje umiejętności z najbardziej nowoczesnymi technologiami, którym mogą zaufać wszyscy nasi klienci. Dzięki temu możemy zapewnić niesamowicie naturalne rezultaty odrastania włosów którymi będziesz mógł się cieszyć na zawsze!

1. Wyślij zdjęcia swoich włosów

Prześlij kilka zdjęć typu selfie przedstawiających określone rejony głowy.

2. Otrzymaj wycenę

Poznaj dokładna opartą o realne możliwości okolicy dawczej.

3. Uzyskaj informacje o swoim zabiegu.

Dowiesz się jakie czynności musisz wykonać przed zabiegiem, jak będzie przebiegał zabieg jak i proces gojenia.